KARBİMS MADENCİLİK, 2009 yılında faaliyete geçmiştir. 2011 yılından itibaren Gülağaç Demirci kasabası kırma eleme tesisini kurarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kalker esaslı taş işlenerek, beton santrallerine, kurum ve kuruluşlara, taş kumu , yol üst ve alt yapısı için mıcır ve dolgu malzemesi üretilmektedir. 950.000 m2 Ruhsatlı alanı bulunan maden işletme tesisimizde, Çet olumlu raporu alınarak yıllık üretim kapasitemiz 2.800.000 ton/yıl 'a çıkarılmıştır. Bu nedenle büyük ve küçük hertürlü talebe cevap verecek bir tesis oluşturulmuştur.

Geçmişten günümüze kadar faaliyette bulunduğumuz madencilik; taş ve maden ürünleri üretimi sektöründe uzun yıllar verdiğimiz gayret ve azmi, yapmış olduğumuz çalışmaların sonucu ve emeğimizin karşılığında elde ettiğimiz tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duymaktayız.

Firmamız sektöründe daima ilkleri başararak örnek bir maden üretim tesisi, çevreye duyarlı işletmecilik anlayışı ve yenilikçi düşünceleriyle hep ön planda olmuştur.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, vermiş olduğumuz yüksel kalitedeki hizmet anlayışımız, her konudaki çözüm sunumlarımız ve ticaretten bağımsız olarak siz değerli iş ortaklarımızla kurmuş olduğumuz dostluklarımız şüphesiz ki yapmış olduğumuz işlerdeki başarımızın en önemli unsurudur.